Zaproszenie od ambasadora Tajlandii na bal z okazji urodzin króla - Rafał Simonides - Oficjalna strona
rafal@simonides.pl

Zaproszenie od ambasadora Tajlandii na bal z okazji urodzin króla

5 grudnia Ambasada Tajlandii w Warszawie zorganizowała uroczysty bal z okazji urodzin jego ekscelencji króla Bhumibola Adulyadeja. Jednym z gości zaproszonych na bankiet przez ambasadora Bansarna Bunnaga był Rafał Simonides.
Rafał Simonides wpisał życzenia dla króla Tajlandii w specjalnie przygotowanej księdze gości.

Król Bhumibol Adulyadej urodził się 5 grudnia 1927 roku. Co roku urodziny jego ekscelencji są hucznie obchodzone zarówno w Tajlandii, jak i w placówkach dyplomatycznych kraju rozsianych na całym świecie. Bal ku czci króla zorganizowała także Ambasada Tajlandii w Warszawie. W gronie gości zaproszonych na bankiet znalazł się Rafał Simonides.Powyżej ambasador Tajlandii w Polsce Bansarn Bunnag z małżonką i Rafał Simonides.To nie było pierwsze spotkanie Rafała Simonidesa z obecnym ambasadorem Tajlandii. Pan Bansarn Bunnag był gościem honorowym ubiegłorocznych mistrzostw Polski Muay Thai. Zwieńczeniem trzydniowych zawodów był zwycięski pojedynek Rafała Simonidesa.

- Po zejściu z ringu po wygranej walce podszedł do mnie ambasador i pogratulował mi pojedynku, a także pochwali styl jaki zaprezentowałem – wspomina Rafał Simonides.Na powyższym zdjęciu ambasador Bansarn Bunnag gratuluje zwycięstwa Rafałowi Simonidesowi.

Warto przypomnieć, że poprzedni ambasador Tajlandii wyróżnił Rafała Simonidesa nagrodą za sportowe osiągnięcia i propagowanie Muay Thai (zdjęcie poniżej).

Dodajmy, że Rafał Simonides jest pierwszym Polakiem, który walczył na gali organizowanej z okazji urodzin króla. Nasz wojownik dostąpił tego zaszczytu w 2006 roku, kiedy król cieszył się dobrym zdrowiem i był obecny na obchodach. 

- W tamtym czasie obchody urodzin króla były w Tajlandii świętem narodowym - podkreśla Rafał Simonides. 


 
Zaproszenie od ambasadora Tajlandii na bal z okazji urodzin króla