Simonides walczy "Muayboran" - Rafał Simonides - Oficjalna strona
rafal@simonides.pl

Simonides walczy "Muayboran"

SIMONIDES WALCZY WG.PRADAWNYCH ZASAD WALK W TAJLANDII!!!
Rafał Simonides dnia 08.03.2010 stoczył walkę wg. Starodawnych zasad pojedynków!!!!!


ZASADY WALKI:

bez rękawic, na rękach zawinięte  bandaże, końcówki bandaży pozwijane w kształt lin


Walka trwa 3 rundy , można wygrać tylko przez KO, w każdym innym przypadku walka uznana za remis!!!

Jest to ukłon w stronę XIX wiecznej tradycji, kiedy rozgrywano pojedynki w taki sposób, gdy nie było jeszcze rękawic!

BYŁO TO WYDARZENIE NIECODZIENNE I  OBUDZIŁO SPORO EMOCJI WŚRÓD TAJÓW ORAZ TURYSTACH LUBUJĄCYCH SIĘ W „NIECODZIENNYM SHOW”!WALKA ODBYŁA SIĘ NA GALI "THE KING OF THE RING" 


08.03.2010

Krew na twarzy, bandażach, spodenkach i serie na wyniszczenie podniosły temperaturę na widowni, która dopingowała walkę z wielkim aplauzem!

Przebieg:

Od pierwszych sekund walka rozpoczęła się ostrym starciem i wzajemną wymianą, w pierwszej rundzie nasz zawodnik otrzymuje silny cios , po którym nos zaczyna krwawić obficie. To jednak Nie przeszkadza Rafałowi i wręcz przeciwnie zaczyna się nawałnica ciosów i bezustannych ataków ze strony polskiego fightera. Taj wciąż podejmuje wymiany ale wyrażnie dąży do klinczu by przetrwać. Druga i trzecia runda to przewaga Rafała i ciągłe akcje bliskie nokautu, jednak gong w trzeciej rundzie zabrzmiał i koniec, walka remisowa zgodnie z przyjęta zasadą walka rozstrzygnięta może być tylko przez KO, więc spora przewaga punktowa tym razem nie miała znaczenia. Jednak walka bardzo podobała się publiczności, był to żywiołowy przykład walki , po zakończeniu której do Rafała podchodziło z gratulacjami wiele osób.RS: Była to niesamowita walka, żywiołowa i spektakularna bo miałem we krwi spodenki, bandaże a także krew na twarzy, ale to wręcz motywowało mnie do dalszych ataków!!!!


walka będzie dostępna wkrótce w internecie!
Simonides walczy "Muayboran"
Simonides walczy "Muayboran"
Simonides walczy "Muayboran"