Pokochaj Tajlandię - drugi odcinek programu - Rafał Simonides - Oficjalna strona
rafal@simonides.pl

Pokochaj Tajlandię - drugi odcinek programu

Zapraszamy na drugi odcinek autorskiego programu podróżniczego Rafała Simonidesa pt. "Pokochaj Tajlandię". Mistrz świata w tajskim boksie i trener reprezentacji Polski zabierze Państwa w podróż po znanych i nieznanych szlakach turystycznych Tajlandii.


- Przygotowując kolejne odcinki chciałem, żeby każdy był inny, żeby miał inną dynamikę. W drugim skupiłem się na przyrodzie. To wędrówka na północ kraju do Chiang Mai, bardzo urokliwej części Tajlandii. W drodze do górskiej osady zamieszkałej przez żyjące w zgodzie z naturą plemię zatrzymamy się m.in. w „Tiger Temple”, wzbudzającym sporo kontrowersji miejscu, w którym turyści mogą zbliżyć się do tresowanych przez mnichów tygrysów – mówi autor programu.
 
- Gorąco zachęcam do obejrzenia drugiego odcinka programu „Pokochaj Tajlandię”, mam nadzieję, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie, chociażby piękną Tajkę mówiącą po polsku. Widzów spragnionych mocniejszych wrażeń zapewniam, że wkrótce w programie zrobi się ostrzej, w najbliższym czasie poświęcę program problemowi transseksualizmu. Będzie gorąco! – dodaje Rafał Simonides.

***
Zobacz drugi odcinek programu Rafała Simonidesa!

http://www.youtube.com/watch?v=9nV8CHIaUek
Pokochaj Tajlandię - drugi odcinek programu
Pokochaj Tajlandię - drugi odcinek programu